Pozvěte nás na tendr  
imao


Hlavní menu


Hostovaný Microsoft Exchange

s možností napojení na BlackBerry Enterprise Server

Pro koho je služba hostovaný Exchange určena?

Pro všechny uživatele, kteří chtějí mít min. jednu e-mailovou schránku, vč. kontaktů, kalendáře a úkolů synchronizovanou napříč různými zařízeními (iPad, iPhone, notebook s MS Windows a MS Outlookem, tabletem, adal., které podporují Microsoft Exchange protokol) a chtějí dále využívat stávající webhosting ať už u nás nebo u jiných poskytovatelů.

Rychlý příklad fungování: upravím u nějakého kontaktu v adresáři telefonní číslo a změna se promítne ihned do všech zařízení. Nebo přidám událost do kalendáře a tato bude během chvíle ve všech kalendářech na všech zařízeních. PS: Tyto zařízení musí být samozřejmě připojené do internetu :)

Váháte? Odpovězte si na následující otázky:

  • EmailChcete mít dokonalý a neustálý přehled o svých e-mailech?

  • KalendářPotřebujete ihned organizovat schůzky, spravovat úkoly a jiné události?

  • KontaktyVyžadujete přístup k centrální databázi kontaktů a tuto databázi mít stále aktualizovanou při sobě?

  • EfektivnostChcete, abyste Vy nebo Váš tým pracovali efektivněji?

Pokud jste alespoň jedenkrát odpověděli ANO, je pro Vás hostovaný Microsoft Exchange to pravé!


Při práci v týmu získává služba Hostovaný Exchange úplně jinou dimenzi/jiný rozměr.


Hostovaný Microsoft Exchange s BlackBerry - bezpečnost na prvním místě

 

BlackBerry Logo  toho však dokáže mnohem více.

Pomocí mobilního přístroje/komunikátoru BlackBerry můžete snadno prohlížet e-mailové zprávy, včetně většiny příloh (MS Word, Excel, PowerPoint, obrázky, PDF atd.). Veškeré přístroje BlackBerry mají v sobě poštovního klienta, který je speciálně optimalizován pro tuto činnost tak, aby práce s e-mailovými zprávami byla co nejjednodušší a příjemná.

Samozřejmě lze tyto přístroje také využívat pro hlasové služby.

Některé další přednosti jsme sepsali na stránce popis služby. V případě dalších dotazů, např. technických možností nebo skupinových slev, využijte kontaktní formulář nebo pokud již máte veškeré informace, prohlédli jste si ceník, můžete si službu rovnou objednat.

PS: BlackBerry je vhodné také pro jedince, kteří chtějí technologicky vyspělé mobilní přístroje s velkou výdrží na baterie (buď jako dotykové PDA nebo elegantní Smartphone) nebo chtějí vybočit z řady uživatelů "nakousnutých jab*****" :-) /* bez urážky.

3 kroky k BlackBerry

3 kroky k BlackBerryHostovaný Exchange a službu BlackBerry objednávejte zde!

Podpora

Centrální e-mail
podpory služby BlackBerryNovinky

26.3.2015
Stále fungujeme :)
Servery jsou v dobré kondici :) Plánujemem upgrade Hypervizoru VMWare na verzi 6 a upgrade Exchange serveru.
6.4.2010
Aktualizace serveru
Instalace aktualizaci hypervizou - správce virt. serverů.
22.3.2010
Nová služba
Připravujeme novou službu - instalaci, hosting a následnou správu BlackBerry Enterprise serveru.
22.11.2009
Oficiální spuštění
Oficiální spuštění komerční služby BlackBerry je plánováno od 1.12.2009. Již v tuto dobu se můžete podívat na ceník služby - jak bude služba BlackBerry zpoplatněna.

Vyšla nová verze SW pro PC/notebook pro kontrolu mobilního zařízení BlackBerry. Novinkou v tomto SW je možnost se připojit do internetu skrze mobilní zařízení BlackBerry.
13.11.2009
Migrace dat na nový server
Včera, ve večerních hodinách, proběhla migrace všech stávajících e-mailových schránek BlackBerry na nový server. Přechod, díky kvalitní přípravě :-), proběhl zcela bez jakých-koliv problémů a zcela -neznatelně-. Nový server bude v prvním kvartálu roku 2010 umístěn do zabezpečené serverovny v Praze, kde bude připojen na republikovou páteřní linku internetu.
20.10.2009
Nový server
Dnes nám byl doručen zcela nový server DELL PowerEdge 710, který je určen výhradně pro službu BlackBerry. Servery od společnosti DELL patří mezi špičku v oboru jak po stránce výkonnostní, tak po stránce případného servisu.
05.09.2009
Testovací provoz - komerční
K testování námi provozované služby BlackBerry byly přizváni také její potenciální zájemci z řad stávajících klientů. Přístup na webové rozhraní OWA - Outlook Web Access - je spuštěn na adrese http://bb.imao.cz.
01.08.2009
Testovací provoz - komerční
Spustili jsme testovací provoz služby BlackBerry, který je určen především pro zaměstnance firmy. Testovací provoz pro komerční klientelu bude spuštěn na začátku září 2009.